Jaká je její zvláštní záliba? 5 věcí, co jste o Evě Samkové nevěděli

Olympijská vítězka, mistryně světa a držitelka velkého glóbů za triumf ve Světovém poháru. Co ale o snowboardcrossařce Evě Samkové nevíte? Její trenér Jakub Flejšar prozradil pár věcí ze zákulisí. Čtěte.

Lyže. Na nich začínala ve dvou letech, na snowboard přešla až později. Aktivní lyžařkou je dodnes.

Ráda je středem pozornosti. Pořád mluví, někdy až moc nahlas. Když jedeme autem, tak většinou mluví jen ona a ostatní přikyvují. Skoro je nepustí ke slovu.

Krabičky. Její zvláštní záliba. Líbí se jí všechny různé druhy krabiček na jídlo a svačiny. Rozhlíží se po nich kdykoliv, kdy jdeme nakupovat.

Vaření. Je báječnou kuchařkou. Vaří skvěle, zdravě a hlavně moc ráda. Na soustředění často stojí u plotny, zatímco my připravujeme prkna. Je schopná o tom i dlouze vyprávět. Dává si záležet, aby vždy nakoupila kvalitní suroviny.

Perfekcionistka. Jet s Evou autem, to je občas zážitek. Všude v autě musí být na klimatizaci nastavená stejná teplota a nepřežije, když je někde o půl stupně jinak. To podobné platí s hudbou v rádiu – jakmile není číslo hlasitosti na zaokrouhleném nebo sudém čísle, Evka vyšiluje. Občas ji tím trochu provokujeme.

Takhle Evka slavila bronz na olympiádě v Koreji. Podívejte se na video.

Social hub

Šárka Pančochová

#PECKAAA mrkněte na tohle Kluci pro nás udělali na zakázku náramek #STMA. Zrovna spustili výrobu na přání pro všechny a vyryjí pro vás na náramek co budete chtít. Top ruční práce! Inspirace: #miluji_snowboarding #SNOW_FOR_EVER #PRIDE #Šárka_je_nejlepčí #SK8_or_DIE Link zde: handmadeczech.com/myidentity Jenon leather

Gabriela Koukalova

Když jsem po delší době znovu přijala pozvání Honzy Dědka do jeho talkshow 7 PÁDŮ, tak jsem tušila, že se v jeho křesle pěkně “zapotím”. Vždy je totiž na každého hosta detailně připravený, ale hlavně je velmi pohotový. V každém případě to pro mě byl velmi příjemný večer s fantastickými lidmi facebook.com…

Ester Ledecká

Když mám fyzioterapeuta na mateřské dovolené. ••••••• When is my physical therapist on maternity leave. STR Děkuji Kine-Max #kine_max facebook.com…